NCG CAM - Profesionální CAM, 2,3 a 5 ti osé obrábění

1C Pro
Novinky
NCG CAM testování ve firmě Heidenhain
Firma 1C Pro již dlouhodobě spolupracuje s firmou Heidenhain na poli obrábění, tedy nutného propojení CAM systému s CNC stroji. Toto je ve výsledku prospěšné pro koncového uživatele. Společně jsme schopni dodat odladěná řešení dle různých potřeb zákazníků a to včetně víceosého obrábění.

Dne 30. května se ve společnosti Heidenhain s.r.o. testovalo obrábění lopatkové turbíny na 5osém frézovacím centru GS 600/5-FDT s řídicím systémem Heidenhain TNC 640. K naprogramování obrábění byl použit CAM systém NCG CAM, který obsahuje veškeré potřebné nástroje k zajištění výroby takto složitých součástí. Vzhledem k integrované strojní simulaci, kde se ověřil proces obrábění zahrnující stroj-upínky-polotovar, a vzhledem k odladěným postprocesorům, proběhlo celé obrábění bez problému.
Firma 1C Pro je dlouhodobým dodavatelem CAD/CAM systémů pro strojírenský trh. „Pro distribuci produktu NCG CAM jsme se rozhodli na základě jednoduchosti ovládání, profesionálních výsledků a trvalé licenci. Otevírá nám dveře u zákazníků, kteří mají vysoké nároky v oblasti 3osého, 5osého indexovaného a 5osého plynulého obrábění. Věříme, že NCG CAM se stane úspěšným a oblíbeným produktem i na českém trhu.“
VYZKOUŠEJTE ZDARMA DEMO VERZI
NCG CAM - CAM pro jakýkoliv CAD systém