NCG CAM - Profesionální CAM, 2,3 a 5 ti osé obrábění

1C Pro
Proč NCG CAM?
Proč vybrat právě NCG CAM?
NCG CAM byl navrhován technology, kteří z praxe vědí co od CAM systému požadují, a programován programátory, kteří vědí jak zajistit snadné používání. Produkt kombinuje velice jednoduché ovládání s profesionálními výsledky na stroji. Využijte mnohaleté zkušenosti při vývoji softwaru, který se opírá o spolupráci s předními výrobci CNC strojů a obráběcích nástrojů.
Díky snadnému ovládání a rychlým výpočtům uvidíte výsledky své práce téměř okamžitě a můžete je tak dodatečně upravovat a optimalizovat k vašim představám.
NCG CAM obsahuje veškeré potřebné strategie pro vrtací cykly, 3 osé obrábění, indexované, pokročilé 5 osé strategie a nově i pro soustružení. Všechny dráhy jdou ruku v ruce s koncepcí zvanou HSM obrábění pro zvýšení produktivity, kvality povrchu a životnosti nástrojů.
Všechny dostupné strategie je možné využít i při víceosém indexovaném obrábění a tím ještě více snížit čas obrábění, minimalizovat počet upnutí a dosáhnout lepšího povrchu obrobku. Veškeré dráhy jsou hlídány proti kolizím a samotný průběh obránění lze sledovat v simulaci, verifikaci nebo ve strojní simulaci, která je důležitá zejména při víceosém obrábění.
NCG CAM obsahuje různé prvky, které činí tento produkt skutečně na profesionální úrovni. Jeden příklad za všechny. Zrcadlení dráhy asi zná každý, ale asi ne všude to lze udělat tak jednoduše jako v NCG CAM. Vyberete operaci, zvolíte zrcadlení a potvrdíte. Pokud původní dráha obráběla sousledně, pak i zrcadlená dráha obrábí sousledně. V praxi to znamená, že jsou dodrženy původně požadované řezné podmínky, což je velmi příjemné pro programátora, že toto nemusí jakkoliv řešit.

Takových příkladů je více, ale je lepší se o tom přesvědčit, než o tom jen číst.
VYZKOUŠEJTE ZDARMA DEMO VERZI
NCG CAM - CAM pro jakýkoliv CAD systém